TERE TULEMAST KARAOKE BAARI

Ootame sind unustamatule muusikalisele seiklusele Tallinna südames! Karaoke baar – see on koht, kus igaüks võib saada staariks ja esitada oma lemmiklaule sõbraliku ja lõbusa publiku ees.

Anna oma hääl vabadusele!

Meie eripärad:

Laiaulatuslik laulude valik: Meie repertuaaris on tuhandeid hitte erinevatest žanritest ja ajastutest – alates rokk-klassikast kuni tänapäeva populaarsete hittideni. Meil on laule igale maitsele ja meeleolule!

Intuitiivne liides: Meie karaoke süsteem on lihtne kasutada, isegi kui astud lavale esmakordselt. Vali lihtsalt oma lemmiklaul nimekirjast, järgi ekraanil olevat teksti ja laula nagu tõeline professionaal!

Professionaalne varustus: Pöörame suurt tähelepanu helikvaliteedile, et iga teie vokaalne meistriteos kõlaks võimalikult kaunilt ja emotsionaalselt.

Mõnus atmosfäär: Meie karaoke baar loob hubase ja sõbraliku õhkkonna, ideaalse lõbusaks aja veetmiseks koos sõprade või kolleegidega.

Teemapeod: Korraldame regulaarselt teemapeod, kus saate esitada oma lemmiklaule 80-ndate, 90-ndate, rocki, popmuusika ja palju muus. Hoidke silm peal meie sündmuste kalendril!